KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15727100
nr 1572 7100
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Tusch, Interiör. Signerad, 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 33x46 cm
måndag 23 oktober 2023
kl 20:05:01
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm